top fight logo export web
Khamzat Chimaev říká, že v UFC získá titul

Burns se po každé prohře rozbrečí. A takovýto člověk mě má porazit? směje se Chimaev

Nějaký „uplakánek“ mě nemá šanci v kleci porazit, předesílá Khamzat Chimaev směrem ke svému brazilskému soupeři.

Sedmadvacetiletý čečenský bojovník se švédským občanstvím se už tento víkend vrátí zpátky do klece. A i navzdory tomu, jak obtížná zkouška ho čeká, má pořádně prořízlou pusu.

Gilbert Burns se za svou kariéru pral s elitou, což se o Khamzatovi zatím ještě říct nedá. A přesto věří, že Gilberta smete z povrchu zemského. V jeho prospěch mají hovořit jak schopnosti, tak i lepší mentální rozpoložení.

„Burns je člověk, který se po každém prohraném fightu rozbulí. Kolikrát má slzy na krajíčku i ve chvílích, kdy cítí, že soupeře nemůže přemoct. Co takovýto kňoura bude dělat se mnou?“ ptal se.

„Jako je mi to líto, že zase uvidíme jeho pláč, ale chystám se ho prostě smáznout. Tohle je má chvíle, všichni to vědí. Já jsem nový král této hry!“ avizoval Chimaev prostřednictvím portálu MMA Junkie.

Mnoho lidí očekává, že se tento zápas nepřenese přes první kolo. Možná se ale všichni nechali unést na této hype vlně, jíž Khamzat rozpoutal. Přeci jen je Burns skutečně prvním elitním soupeřem, kterému bude čelit.

Po příštím víkendu budeme mít konečně všichni jasno. Dana White navíc nastínil, že by rád vítěze této bitvy poslal hned do první řady boje o titul. S tímto verdiktem ale zatím nesouhlasí šampion Kamaru Usman, který se dožaduje, aby se Khamzat s případnou výhrou ještě uvedl proti někomu dalšímu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.