top fight logo export web
lucie pudilova vyhra ufc 278

Byl to hodně těžký zápas, hodnotí Pudilová druhý debut v UFC. Sebevědomí je ale zpátky

Lucie Pudilová se vrátila do UFC výhrou a spadl jí ohromný balvan ze srdce. „Byl to hodně těžký zápas,“ řekla.

Příbramská bojovnice dostala čest objevit se na hlavní kartě renomovaného turnaje UFC 278, jemuž headlinovala dvojice Usman vs. Edwards.

Lucka s čínskou protivnicí Yanan Wu otevřela druhý zápas karty a ihned od prvních sekund fanouškům ukazovala, jak se od svého posledního působení v MMA Lize mistrů posunula.

Nyní se nespoléhala jen na boj v postoji, který je jinak její dominantou, teď už chvalitebně ovládá i zem. A to jí otevírá nové taktické možnosti.

„Ze začátku jsem byla pod ohromným tlakem… Člověk je zpátky v UFC, velké pocity, takže se chcete předvést. Kvůli tomu to pro mě bylo těžší, ale po pár minutách jsem se do toho dostala,“ uvedla česká zápasnice, že se i ona neubránila vstupnímu tlaku.

„Byl to hodně náročný zápas. Ze začátku jsem byla pomalá, ale pak jsem se chytla a dělala to, co po mně trenéři chtěli. Díky tomu jsem si došla až pro výhru,“ poznamenávala.

Zde se hodí připomenout, že přibližně od loňského srpna působí Lucka v irském SGB, kde se pod taktovkou kouče Johna Kavanagha naučila nové věci. Všechny ohromně užitečné.

lucie pudilova ufc 278

„V SBG máme spoustu skvělých zemařů a můj trenér je navíc držitelem černého pásku. To všechno mi hodně pomáhá se posouvat. Díky tomu se teď na zemi cítím mnohem lépe. Pořád raději zápasím v postoji, ale už mi nevadí ani zem,“ svěřila se příbramská bojovnice, která svůj zápas ovládla ve druhém kole na TKO.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!