top fight logo export web
ee925223629c6cf724db845a5b030d8b05b1612c

Byla radost se dívat, žasnul White nad výkonem Hollowaye. Teď pro něho má další výzvu

Max Holloway uštědřil vůbec první porážku Brianovi Ortegovi v jeho profesionální kariéře a obhájil tak svůj pás šampiona pérové váhy. Jeho snem je obhájit tolik titulů, kolik to jenom bude možné, ovšem sám šéf organizace s ním má jiné plány. A ty znamenají posun vzhůru.

Dana White byl jeho výkonem nadšený, avšak neustále nejen jemu, ale i novinářům navrhoval: „Podívejte, je to urostlý chlap. Bude mu 28 let, je ve své nejlepší formě, má všechny fyzické předpoklady k tomu, aby přešel do divize lehké váhy.“

Max Holloway uštědřil vůbec první porážku Brianovi Ortegovi

Svá slova podložil i dalšími důkazy. „V minulosti měl problémy shodit na 65 kg. Jak je člověk starší, je to pro něho stále těžší a těžší se do optimální váhy vaší kategorie dostávat. Proto nepochybuji, že je jako dělaný pro lehkou divizi,“ držel se svého tvrzení.

Jakmile tedy příště opět nabere, mohl by uvítat nové výzvy. Dana White naznačil, že by se mohl utkat s kýmkoliv z velké pětky, přičemž ani potenciální souboj o titul by ho v blízké době neminul. To by mimo jiné znamenalo souboj s Khabibem Nurmagomedovem.

Max Holloway se vytáhl v UFC

Než se ale začneme radovat, je potřeba se držet toho, co chce sám Holloway. A jeho slova jsou zřejmá. „Nikdo mi nevěřil, ale na konci dne jsem stejně šampion. Mým snem je se stát naprostým číslem jedna a obhájit tolik titulů, co to jen půjde,“ nechal se inspirovat „Mocným Myšákem“ Johnsonem.

Nicméně poté ani on sám nevyloučil možný přechod o stupínek výše. „Jestli bude UFC stále naléhat, tak jej vyslyším a posunu se zase o krok dál. Není to pro mě problém, ale ať mají na paměti, že jediné, o co mi jde, jsou titulové zápasy. Protože jenom ty mi zaručují odkaz, který tu právě buduji,“ doplnil.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!