top fight logo export web
tony ferguson ko chandler

Bylo opravdu děsivé mít tak silný výpadek paměti, uvedl Ferguson po drtivém KO od Chandlera

Tony Ferguson schytal na UFC 274 své první KO a bohužel pro něho, rovnou to bylo jedno z těch nejtvrdších vůbec.

Dříve obávaný El Cucuy, o němž mnozí tvrdili, že má čelist ze železa, během začátku druhého kola neubránil soupeřův front kick, který mířil zespodu na jeho bradu. Ihned vzápětí se Ferguson svalil k zemi a jeho tělo nejevilo jakékoliv známky života.

„Tady končí veškerá legrace… Nechtěl jsem vás vyděsit, je to má chyba. Měl jsem držet ruce nahoře a bradu dole. Schytal jsem opravdu tvrdou ránu, která mě na dlouhou dobu zcela vypla. Upřímně vám povím, že to je děsivé, když máte tak silný výpadek paměti, že si nevzpomínáte na nic, co se dělo od počátku druhého kola až po mou cestu do sanitky,“ rozhovořil se Ferguson o svém prvním KO zážitku.

Co ho ovšem nabíjí motivací, to je velká podpora, které se mu dostává. „Jeden velmi moudrý člověk mi kdysi řekl, že s perfektní přípravou přichází i perfektní výkony. Tohle mi jen dokazuje, že i já se mám stále co učit. Jsem velmi vděčný za vaši podporu, protože ta je mým hlavním hnacím motorem, který mě žene dopředu. Poučím se a vrátím se zpátky!“ slíbil.

ferguson

Po čtyřech prohrách v řadě bude pro Tonyho nyní velmi důležité, aby si na konto připsal také aspoň tu jednu velmi potřebnou výhru. Výkon z prvního kola proti Michaelu Chandlerovi by mu mohl být inspirací, na které se dá stavět.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.