top fight logo export web
898f786f9dcb369b6ab1ef56799e457d6fb22f3f

Být vůbec tím prvním, kdo porazí Khabiba? Velice lákavé, přiznává Holloway

Před zápasem s Ortegou mu nikdo nevěřil, ovšem nakonec z něj vyšel jako jednoznačný vítěz. Nyní se po Hollowayovi chce, aby přešel o stupínek výš, kde by jednoho dne mohl vyzvat i samotného Khabiba Nurmagomedova. 

Nejedná se o rozhodnutí, které by se Maxovi líbilo, protože plánoval obhájit svůj pás v pérové váze tolikrát, kolikrát to jenom bude možné, avšak jestli na něj bude vedení v čele s Danou Whitem stále naléhat, tak je nakonec poslechne. 

Max Holloway chce titul

„Pokud král opustí své území, vždy se tu najde někdo, kdo bude chtít usednout na jeho trůn. To je něco, co bych nerad dopustil, protože si v této divizi píšu svůj příběh, ale když UFC nedá jinak, poslechnu je a posunu se o úroveň výše,“ svěřil se Holloway.

Šéf organizace mu pak slíbil, že se mu tím brzy otevřou brány k další titulové výzvě, přičemž jakýkoliv ze soupeřů z velké top pětky mu bude dostupný. Jména si zatím nechal pro sebe, ale my víme, že se tam nachází Dustin Poirier, Tony Ferguson, Edson Barboza nebo šampion Khabib Nurmagomedov.

A právě na mistra této kategorie by rád Max zacílil, pokud by tam měl přejít. „Nikdo mi nevěřil, ale nakonec jsem byl první, kdo porazil Briana Ortegu. Khabib je jenom dalším neporaženým zápasníkem a pro každého z nás je velice lákavé jej o tento čistý štít připravit,“ pravil.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!