top fight logo export web
jake paul woodly ko treti zapas

Být Woodleym, tak ukončím kariéru, teď už je jen pro smích, nebral si servítky Weidman

Chris Weidman na plná ústa prozradil, co si myslí o Woodleyho rozhodnutí stále ještě pokračovat v aktivní kariéře.

Tyron naposledy dostal poměrně brutální KO od YouTubera, díky čemuž prodloužil svou šňůru neúspěchů na šest po sobě jdoucích zápasů. Jeho poslední výhra se datuje až k září 2018, když ještě v UFC přemohl Darrena Tilla.

Údajně za tento úpadek může bojovníkův věk, ale jeho mysl se s tím tak či tak stále nehodlá smířit. Když tedy Woodley naposledy prohrál s Jakem Paulem, tak uveřejnil, že tím zbraně rozhodně ještě neskládá, spíše naopak, pokusí se zvednout a všem připomenout, kým kdysi býval. Nikdo jej ale už nebere vážně.

„Tyron si to dělá ještě horší, než to je, lidé ho nyní řadí na úroveň Bena Askrena. Ostuda, kterou zažil, se nedá slovy ani popsat. Je to něco, s čím bude muset žít do konce svého života,“ poznamenal Weidman ve videu na svém YouTube kanálu.

„Vlastně ani už nedokážu říct, s kým by se mohl T-Wood utkat, aby to budilo zájem. Veškeré vzrušení z jeho fightů vyprchalo, teď už je jenom pro smích, jeho životní úspěchy byly pošpiněny. Na jeho místě bych ukončil kariéru nebo si tu situaci může ještě ztížit,“ navrhl mu Weidman.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.