top fight logo export web
kamaru usman top zapasnik

Bývalý šampion predikuje, jak dopadne titulová bitva Usman vs. Covington 2

Již dnes v noci se fanoušci dočkají jedné z největších odvet celé historie MMA. Kdo z ní vzejde jako vítěz?

Na tuto otázku se pokusil odpovědět bývalý šampion lehké váhy Frankie Edgar, jenž bude na téže turnaji také působit. Jeho soupeřem se stane Marlon „Chito“ Vera. Pokud mu budou ovšem síly stačit, ani hlavní trhák večera si nenechá ujít.

„Duel mezi Covingtonem a Usmanem je jeden z největších, jaký jen mohlo UFC naplánovat, oba borci už napoprvé předvedli fascinující fight a v odvetě na něj naváží,“ hodnotí Edgar.

Tip na vítěze? „I když si myslím, že Colby bude chtít udělat několik změn a možná teď do hry zapojí nějaký wrestling, tak Kamaru pod vedením trenéra Wittmana docílil opravdu velkého pokroku. Jeho striking je nyní úplně jinde. Colby zase bude mít navrch rychlostně, ale pro tento případ budu muset vsadit spíš na sílu, takže půjdu s Usmanem. Buďto KO nebo na body, ale musím se přiklonit k němu,“ dodává.

Pokud Usman skutečně vyhraje, připíše si na konto patnáctou výhru v UFC v řadě a pátou úspěšnou titulovou obhajobu. O jeho statusu nejlepšího aktivního MMA zápasníka současnosti by asi už jen málokdo mohl pochybovat.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.