top fight logo export web
conor mcgregor vymluvy

Bývalý UFC šampion ukázal na čtyři nejzajímavější MMA zápasníky celé historie. McGregor pochopitelně nechybí

Atraktivita a schopnost budit zájem, to jsou vlastnosti, s kterými se musíte narodit.

Bývalý UFC šampion Rashad Evans, který se kupodivu nyní v dvaačtyřiceti letech vrací z důchodu, upřímně promluvil o tom, že trashtalk, který je mnohými lidmi kritizován, zase není tak špatnou verbální zbraní ve světě bojových sportů.

Kdo umí trashtalk vhodně použít, ten zároveň dokáže budit zájem. A tento zájem se pak promítá do výplaty, kterou následně vlivem PPV bonusů či sponzorů nejen ze sociálních sítí obdržíte. Proto Rashad Evans uznává tyto čtyři jedince.

„MMA je místy divadlo, ale i v tomto divadle musíte mít dobré herce. Na první pohled to může být snadná úloha, ale tohle chování prostě musíte mít v sobě,“ snažil se objasnit Evans.

„Proto bych řekl, že zcela nejzajímavějším MMA zápasníkem, který skloubil toto herectví s bojovým uměním dohromady, je Conor McGregor. Nikdo nikdy nebyl lepší než on. Co on dokázal, to je prostě neuvěřitelné,“ vzdával hold irskému Notoriousovi, jenž se momentálně stále zotavuje ze zlomené nohy.

„Za číslo dva bych označil Chaela Sonnena, rozhodně ho nemohu zařadit na žádné nižší místo v žebříčku. I on vám dokáže pohnout žlučí, a přitom to ani nemusí myslet vážně,“ poznamenával.

„A čísla tři a čtyři by se mohla rovnat. Mám rád oba bratry Diaze, ty umí vskutku prodávat zápasy, aniž by se o to nějak snažili. Říkají, že se jen snaží být sami sebou. Kdo ví, jak to doopravdy je, ale dozajista je jejich postoj pro lidi velmi zajímavý,“ sdělil v PBD podcastu americký veterán, který se už tento víkend představí v comebacku pod taktovkou Eagle Fighting Championship.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.