Top-Fight.cz - bojové sporty
canelo alvarez sampion

Canelo Alvarez reaguje na neutichající bojové výzvy od šampiona Kamaru Usmana

Kamaru Usman momentálně dělá vše, aby si vynutil boxerský souboj s Canelem Alvarezem, kterého by prý dokázal porazit.

Potíž je ale v tom, že si jednak Canelo nyní domlouvá zápas s šampionem křížové váhy WBC Ilungem Makabem a jednak ani o měření sil s Usmanem nejeví nějaký extra velký zájem. Vždyť to údajně nedává smysl.

„Jaký je důvod, že mě Kamaru neustále vyzývá? Peníze, nic jiného v to nebude,“ odpovídala jasná boxerská jednička, která nedávno sjednotila všechny prestižní pásy v super střední váze.

„Reportéři mě na Usmana stále upozorňuji, ale pro mě ten zápas s ním skutečně nedává žádný smysl. Nevím, proč bych to měl podstupovat, když se chci zaměřovat čistě na svůj obor, na box. Chci být dobrý v tom, co dělám, přepisovat historii. Jako samozřejmě uvidíme ještě, jak moc bude Kamaru naléhat a s čím přijde za mým managementem, ale já osobně tento fight nepotřebuji,“ odpověděl Alvarez.

Spousta lidí Usmanovi navrhuje, že pokud opravdu hledá nějakou výzvu, má se na box vykašlat a přejít do střední váhy. Nigerijská noční můra ovšem preferuje tu možnost, která jí zařídí největší výplatu, což mezi stěnami oktagonu nenajde.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Canelo Alvarez reaguje na neutichající bojové výzvy od šampiona Kamaru Usmana