top fight logo export web
adesanya cannonier pereira

Cannonier poukazuje na to, kde bude mít Adesanya nad Pereirou výhodu

Ačkoliv Pereira už dvakrát Adesanyu porazil, tak mnozí zápasníci tipují, že se v MMA karty otočí.

Pokud se ptáte na názory MMA fanoušků, až podezřele moc si jich přeje, aby Adesanyu konečně někdo srazil z trůnu střední váhy. Logicky by k tomu měl mít nejblíže člověk, který Izzyho už dvakrát porazil, a sice Alex Pereira, kterému se to ovšem povedlo v kickboxerském prostředí. Tohle je ale MMA s malými rukavicemi.

Kdo z UFC bojovníků Adesanyu zná, ten si nedovolí sázet proti němu. Robert Whittaker, Derek Brunson, ale i Jared Cannonier. Všichni tihle tři věří, že úřadující mistr divize s nigerijskými kořeny svou další obhajobu úspěšně zvládne.

Jared Cannonier vyhra

„Chápu, proč je kolem toho najednou takový rozruch. Pereira je zvíře, skvělý kickboxer, který Izzyho už dokázal porazit, ale bohužel pro něho, tohle je MMA. A to je naprosto odlišný svět,“ vyjasňuje Cannonier.

„Zaprvé tu máme rukavice s malou výplní, zadruhé si tu kvůli pěti pětiminutovým kolům musíte lépe rozložit síly a zatřetí vám nikdo nedá deset vteřin na vzpamatování, pokud vás soupeř trefí. A že Adesanya Pereiru už do počítání poslal,“ připomínal.

„Pereira je i dnes rozený kickboxer a celkem rád útočí, což Izzymu vyhovuje, jelikož to je prvotřídní counterpuncher. Jeho největší síla tedy plyne z protiútoků. To je ten důvod, proč mu věřím,“ vypověděl Cannonier v interview u Helen Yee.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!