top fight logo export web
Jared Cannonier vyhra

Cannonier: To budete čumět, jak proměním Adesanyu v neškodnou želvu

Israel Adesanya si má pomalu začít balit kufry, jeho čas na čele žebříčku střední váhy se údajně blíží ke konci.

Jared Cannonier se má stát oficiálně dalším uchazečem v pořadí, který zabojuje o mistrovský pás, jenž aktuálně náleží ve střední váze ještě neporaženému Israelu Adesanyovi.

Na tohoto šampiona nedokázali najít recept největší špičky v oboru, včetně Marvina Vettoriho či Roberta Whittakera, kteří si shodně na postojářsky zdatném protivníkovi vylámali zuby.

S ohledem na tuto skutečnost se nabízí otázka, proč je Cannonier natolik přesvědčený, že zrovna jeho snahy by měly dopadnout jinak? Odpověď je údajně prostá…

„Všichni neustále hovoří o tom, že abyste Izzyho porazili, musíte ho vzít na zem apod. Tohle je celý nesmysl. Podívejte se na jeho kickboxerské zápasy, vy mu musíte znepříjemnit život, nebát se s ním boxovat, udeřit ho do slabin,“ říká bojovník s přezdívkou Killa Gorilla.

„Garantuji vám, že do této bitvy přijdu s úplně novou taktikou, se kterou Adesanyu proměním na neškodnou želvu. Nebude vědět, kde mu hlava stojí, a tak jediné, na co se zmůže, bude se schovat do krunýře a čelit náporu mých úderů!“ slibuje.

„Po této bitvě změním jeho přezdívku z ‚Izzy‘ na ‚Easy‘, protože tohle skutečně pro mě bude snadná práce. Nebudu chodit do přílišných detailů, abych soupeři nedával žádné indicie, na co se připravit, ovšem v létě to uvidíte sami,“ vypověděl Cannonier reportérovi Schmovi.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.