top fight logo export web
Jared Cannonier vyhra

Cannonier: Vím, že jsem si boj o titul zasloužil. A Adesanya? Toho čekají muka!

Jared Cannonier se hodlá zuby nehty chopit své titulové příležitosti a své nově vzniklé odhodlání promítne Adesanyovi přímo do tváře.

Kolik lidí jen tohle říkalo, ale zatím nikdo z divize střední váhy na nigerijského borce nedokázal najít recept. Proč by tedy měl být „Killa Gorilla“, jak se Jaredovi přezdívá, zářivou výjimkou?

„Jelikož já si s ním už nebudu hrát, jako to dělají všichni. Já se ho nebojím. Mou největší zbraní je KO úder a Israel to moc dobře ví. Půjdu si tedy pro KO. Proti mně jeho bradu bude čekat hodně drsný test!“ vzkazuje už s poměrně velkým předstihem.

Občas umí i ty nejslabší články překvapit. Faktem nicméně zůstává, že Cannonier prohrál jasně na body s Robertem Whittakerem a teď málem po prvním kole nestačil na Dereka Brunsona. Měl ovšem štěstí, že se jeho soupeř v prvním kole naprosto fyzicky odrovnal.

„Víte přeci, že styly dělají zápasy, a já disponuji explozivní silou, která Adesanyovi nebude chutnat. On sám mi navíc řekl, že jsem další na řadě, tak počítám s tím, že to platí. Zasloužil jsem si to. Po duelu s ním toužím už dlouho, o správnou motivaci tedy nebudu mít nouzi,“ prozradil Cannonier novináři Arielovi Helwanimu.

Pokud by šlo tedy vše podle plánu, Adesanya se ke své další obhajobě vrátí někdy v průběhu léta. A pokud opět svůj pás střední váhy úspěšně obhájí, pak se konečně přesune do polotěžké váhy, kde by mohl toužit po duelu například s takovým Jiřím Procházkou, který se zde může stát šampionem.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.