top fight logo export web
d0a51b18518df5e924347d40922b9c47fc5d32ef

Cejudo bere Dillashawovy řeči jako zástěrku jeho strachu: Budu to já, kdo někomu urve hlavu

Dne 26. ledna 2019 se diváci mohou těšit na dost možná poslední titulový zápas v divizi muší váhy, v němž se utká TJ Dillashaw proti Henrymu Cejudovi. Kolikrát až přespříliš vysokého sebevědomí prvně jmenovaného jsme si užili až až, a proto je na řadě, aby jeho oponent kontroval. 

Chvíli to téměř vypadalo, jako kdyby bylo „The Passengerovi“ jedno, co o něm jeho nadcházející soupeř říká. TJ si totiž jde pro další pás z druhé hmotnostní kategorie a typický wrestler jako Henry pro něho nemá být problém.

TJ Dillashaw proti Henrymu Cejudovi

„Ten člověk pořád jenom tlachá, až si vůbec říkám, jestli to není jediná jeho zbraň,“ uvádí Cejudo. „Spousta lidí využívá trash talkingu, aby zakryla svůj strach, a já bych se nedivil, kdyby to byl i Dillashawův případ,“ kontruje nemilosrdně. 

Zápas v Anaheimu nám napoví. „Já toho chlápka zničím (opakoval několikrát). Jsem si tím jistý, že po duelu se mnou bude brečet. Šestadvacátého ledna useknu hlavu té ukecané kryse jednou provždy,“ pokračoval ve své výpovědi. 

A co bude potom? „UFC plánuje tuto divizi zrušit a TJ se s tímto žalem nesmíří, takže očekávám odvetu v bantamu. Pak se ukáže, jestli to bude on, kdo bude mít pásy ze dvou divizí, nebo já,“ uzavřel pouhých 163 cm vysoký zápasník.

Z veřejnosti mimo jiné prosakovaly také zprávy, že kdyby se Cejudo z nějakých důvodů rozhodl v UFC nepokračovat, jelikož své nejlepší dispozice uplatní právě v muší váze, pak by mohl jít po vzoru Demetriouse Johnsona a předvést se ve ONE Championship. Podle všeho by stačil jeden telefonát.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!