top fight logo export web
Cejudo nebo Demetrious Johnson? Ukončil bych je oba dva! je přesvědčený Figueiredo

Cejudo bude v mém rohu, aby viděl, jak tomu zrádci Morenovi ustřelím hlavu, plánuje Figueiredo

Deiveson Figueiredo si naplánoval pro turnaj UFC 270 rovnou dvě překvapení. Tím prvním má být žolík, který se představí v jeho rohu, a tím druhý bude násilí, jež provede na svém soupeři.

Dříve to byli rivalové, ale postupem času si k sobě našli cestu jako tréninkoví parťáci. Deiveson Figueiredo pro svou další titulovou misi oslovil Henryho Cejuda, aby mu pomohl s přípravou na „zrádce“ Brandona Morena. Vypilovat chtěl zejména svůj wrestling, ale jen u toho nakonec nezůstalo.

„Henry je velmi komplexní bojovník s vysokým IQ. Dokáže číst taktiku soupeře a dokáže zbystřit mé smysly, které budu potřebovat, abych tomu mexickému zrádci mohl setnout hlavu,“ neskrýval Figueiredo své emoce, které jsou, byli a budou pěkně ostré.

„Aby v tom bylo jasno, Moreno byl tím prvním, kdo to celé zkazil. Nejprve zradil Cejuda a potom zradil i mě, když se mi vyhýbal, čímž znevážil mou dobrosrdečnost, když jsem ho nechal bojovat o můj titul. Proto jsme se teď proti němu spolčili, abychom tu krysu donutili pykat,“ vysvětluje současnou situaci.

„Neumím si představit jiný osud, než že toho odporného šmejda knokautuji. Pamatujte si má slova, Morena čeká tvrdé KO a Henry Cejudo při tom bude v mém rohu, aby to viděl,“ potvrdil Figueiredo pro server MMA Fighting.

K završení jeho rivality zbývají prakticky jen hodiny. UFC 270 se uskuteční již tento víkend v Anaheimu.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.