top fight logo export web
Chan Sung Jung

Cejudo mi už teď strašně moc pomohl. Volkanovski? Věřím, že ho porazím, hlásí Zombie

Korejská Zombie si přípravu s Henrym Cejudem nemůže vynachválit.

Základem úspěšné bitvy je poctivá příprava a jednu z nejlepších ve svém životě právě podstupuje zápasník z pérové váhy Chan Sung Jung.

Toho si vzal pod svá křídla sám bývalý šampion Henry Cejudo, který se netají tím, že udělá vše proto, aby z trůnu sesadil Alexandera Volkanovskiho. A pokud ho nemůže sesadit osobně, vytrénuje bojovníka, který to udělá za něj. V tomto případě „Korejskou Zombie“.

„Henry Cejudo mi neskutečně moc pomáhá. Osobně se účastní každého tréninku i každého tréninkového meetingu. Dokonce se mnou podstupuje i sparingy, za což jsem velmi vděčný,“ prozradil Jung pro MMA Fighting.

„Nikdy jsem si neuvědomoval, jak moc inteligentní je to člověk. Před kamerou se možná chová podivně, ale mimo záběry je to profesionální trenér. Říká mi, co mám dělat, učí mě wrestlingu, koučuje mě během sparingů,“ pochvaloval si.

„Henry je tím rozdílovým faktorem v tomto přípravném kempu. Věřím, že s jeho pomocí Volkanovskiho skutečně porazím,“ dodal.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.