top fight logo export web
Aldo_Jose_Yan_Petr1

Cejudo nabídl svou předpověď hlavního UFC trháku mezi Josém Aldem a Robem Fontem

Již dnes v noci vstoupí do akce dvě přední bantamové váhy, a sice José Aldo a Rob Font. Jak tento zápas dopadne?

I když zatím v UFC aktivně nepůsobí, stále si dění pod jeho křídly nenechává ujít. A o to více to platí, pokud do hry vstupuje José Aldo, Cejudův oblíbený terč na posměšky.

Momentálně však bývalý šampion musel upustit od svých žertíků. Přišel totiž čas na upřímnou zápasnickou predikci a v té se přiklání na Brazilcovu stranu.

„Tohle bude velmi zajímavý zápas, protože i Rob ví, že může případnou výhrou hodně získat, ale osobně se přikláním na stranu Josého Plešaté Hlavy Alda, který vyhraje pravděpodobně na body,“ říká Cejudo.

„Bude to napínavý fight plný vzájemných výměn, ale Plešounovi dávám výhodu, přeci jen v jeho repertoáru vidím o něco málo více zbraní a více zkušeností,“ podotýká.

Pokud by Aldo skutečně vyhrál, dostal by se prakticky na dosah titulové odvety v bantamové váze, což je jeho hlavním cílem, po kterém momentálně touží. I vesměs na tato „stará kolena“ si prý nedá pokoj, dokud ten pás nevybojuje.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.