top fight logo export web
806bd01ce43736d85dad82ffb1a869b87020202c

Cejudo: Nikdo v UFC nedosahuje mých kvalit

Současný šampion muší a bantamové váhy Henry Cejudo cítí, že se v UFC nemůže nikdo rovnat jeho kvalitám. V rámci svého přesvědčení poslal i ostrý vzkaz odhodlanému Josému Aldovi.

UFC má spoustu hvězdných tváří a každá se prezentuje něčím jiným. „Triple C“, jak si Cejudo říká, se do očí bojových fanoušků nejvíce vryl svými výroky o zápasení s ženami, což vzbudilo možná ještě větší pozornost než jeho úspěch přechodem do bantamové váhy.

Výsledek obrázku pro henry cejudo

Henry se momentálně nese na vlně pěti výher. Během této série porazil taková jména, jako jsou Demetrious Johnson, T.J. Dillashaw nebo Brandon Moraes. Všechny výhry Cejudovi zajistily třetí místo v pound-for-pound žebříčku (hodnocení zápasníků napříč váhovými kategoriemi) a on sám by se rád dostal ještě výše. Tedy nad Khabiba Nurmagomedova s Jonem Jonesem.

„Nikdo v UFC nedosahuje mých kvalit. Stal se ze mě vrah nejlepších zápasníků (Johnson) i steroidových šílenců (Dillashaw), cítím, že jsem nejlepší ze všech. Věřím, že si za to, co jsem dokázal, zasloužím uznání… a samozřejmě se na tom také snažím vydělat. Jsem přeci olympijský vítěz a šampion dvou váhových divizí v UFC. Moje jméno je Triple C, zapamatujte si to!“ zaslal svou zprávu Cejudo kritikům.

Výsledek obrázku pro aldo cejudo

A jeho hněvu neunikl ani sám José Aldo, který slíbil, že shodí z pérové váhy do bantamu, jen aby Cejudovi důkladně vysvětlil, že nemá k zápasu vyzývat ženy.

„José, José, shoď si co chceš a kam chceš, ale stejně jako ostatní nakonec poklekneš před Triplem C,“ odpovídal mu stručně Henry, který se momentálně soustředí na jiné cíle. Jedním z nich je například Aljamain Sterling. Nikdo totiž pořádně nepočítá s tím, že by byl José Aldo opravdu schopný shodit do bantamu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!