top fight logo export web
cejudo_omalley

Cejudo se vysmál O’Malleymu: Tak vidíš, že ses mě celou dobu bál

Henry Cejudo si bláhově myslel, že s ním Sean O’Malley skutečně chce bojovat. Jistou porážku však ale nakonec nemohl riskovat.

Dle verbálních provokací a vzkazů nejen ze sociálních sítí to vypadalo, že se dočkáme bitvy Henry Cejudo vs. Sean O’Malley.

Ačkoli je Henry podstatně menší jedinec, bojový styl mu umožňuje kontrolovat tento zápas. A o tom celou dobu během propagace mluvil. „Jak vezmu O’Malleyho na zem, je to konečná. Nevstane. Ten člověk má nulový wrestling,“ říkal o něm.

„Sugar“ naznačoval, že by tyto „pochybnosti“ v pohodě vymýtil ze stolu, jenže když měl podepsat smlouvu k zápasu, zvolil si jiného soupeře. Znenadání se nám domluvila bitva mezi ním a Petrem Yanem. „Triple C“ ostrouhal.

„Tak vidíš, že jsem měl pravdu. Celou dobu ses mě bál,“ reagoval Cejudo na tuto „podlost“, o které nebyl předem informován. Opravdu se chtěl s O’Malleym utkat.

mike tyson henry cejudo

„Sean hledal cestičku, jak se mi vyhnout. Tak, jako to dělá celou dobu, když může čelit nějakému wrestlerovi. Ten kluk prostě neví, jak se proti určitému stylu bránit. A ví, že kdybych ho jasně přejel, což jsem plánoval, tak by se o něm už nemluvilo,“ konstatoval Cejudo.

„Neříkám, že je pro něho Petr Yan nějaká výhra. Možná v tomto duelu také dostane, ale rozhodně to nebude tak jednoznačné, jako by to bylo se mnou. Ale tak co, všichni aspoň vidí, co jsi za sraba,“ vysmál se mu bývalý šampion muší či bantamové váhy.

O’Malley dostal zápas s bývalým šampionem. Ukážu mu, kdo je pravý král! hlásí

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.