top fight logo export web
jiri prochazka henry cejudo mma

Cejudo: Spolupracoval jsem s elitou, jako je Jon Jones, ale Procházka je úplně nové zvíře!

Henry Cejudo si spolupráci s Jiřím Procházkou nemůže vynachválit. I když trénoval s řadou elitních jmen, podobný přístup ještě nikde neviděl.

Český samuraj odcestoval začátkem února do USA, kde se měl po boku bývalého šampiona dvou hmotnostních divizí připravovat na svůj titulový duel proti Gloveru Teixeirovi.

Jelikož je Glover převážně zemař, jenž se vyžívá s grapplingu, bylo předem jasné, co hodlá Procházka trénovat.

„Momentálně jedeme tréninky na hlídání si vzdálenosti či obraně proti strhům. Společně hodláme pracovat ještě na wresltingu i grapplingu, ale už teď vám mohu říct, že je Jirka něco úplně nového, co jsem tu ještě nezažil,“ pochlubil se Cejudo novináři Schmovi.

„Za svou kariéru jsem měl tu čest spolupracovat například s Weili Zhang, Deivesonem Figueiredem, Jonem Jonesem, což je elita všech elit, ale Procházka je oproti nim úplně jiné zvíře. Má úplně jinak nastavenou hlavu,“ poznamenal.

„Musím říct, že to je nádherné, protože v sobě má takové sebevědomí, které jsem předtím ještě nikdy neviděl. A i když nesouhlasím s několika věcmi, které jeho bojový styl přináší, tak žasnu nad jeho sebedůvěrou, která je velmi nakažlivá,“ popisoval své osobní zkušenosti s českým zápasníkem.

„Příští týden se k nám do tréninku zapojí i Jon Jones. I on bude trénovat s Procházkou a pokusí se mu pomoct. A umíte si představit, jak vzrušující bude asi ten sparing?“ rozplýval se v interview u Schma.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!