top fight logo export web
conor mcgregor ufc mma khabib

Cejudo: V žádném vesmíru nemá McGregor šanci Usmana porazit. Já budu první triple UFC champ

Dana White by klidně líbal Conorovi zadek, kdyby musel, jen aby si ho udržel v UFC, je si vědom Cejudo. Také ale ví, že to McGregorovi nijak nepomůže, šampionem se už znova nestane.

Jak člověk stárne, zhoršují se i jeho reakce a snižuje se případná výbušnost. Znají to fotbalisté, znají to hokejisti, ale znají to také bojovníci zejména z těch nižších hmotnostních pater.

Conor McGregor kvůli dlouhé bojové pauze přišel o možnost posunout svou kariéru na nový level. A teď, když se o to chce znova pokusit, mu to podle svědectví Henryho Cejuda už nevyjde.

„Všichni víme o privilegiích, kterých se tu Conorovi dostává, proto nepochybuju, že by ho Dana White nenechal jít znova o titul, ale zase neexistuje žádná šance, že to nějak zužitkuje. Svůj výkonnostní vrchol už překlenul, ujel mu vlak a na současnou špičku se nechytá,“ uvedl Cejudo pro reportérku Helen Yee.

Irský Notorious teď na svých sociálních sítích začíná fanoušky navnazovat, že až se vrátí, půjde si to vyříkat nikoliv s Charlesem Oliveirou, jak se mnozí prvně domnívali, nýbrž s Kamaru Usmanem. Tedy do velterové váhy.

„Bude to první člověk, který se pokusí vyhrát třetí titul v UFC, ale všichni víme, že se mu to nepovede. V žádném vesmíru se nenachází Conora verze, která by dokázala vzdorovat Kamaru Usmanovi. Nejenže mu vůbec nemůže konkurovat na zemi, kde ho Kamaru naprosto zmasakruje, ale pomalu začínám pochybovat, zdali by ho dokázal ohrozit i v postoji,“ řekl Cejudo.

Přesto tento uhrančivý malý muž věří, že se v UFC najde člověk, který během své aktivní kariéry ovládne tři hmotnostní divize.

„Já budu tím prvním, komu se to podaří. Dana White řekl, že si svou šanci musím zasloužit, což chápu, protože nejsem žádný Conor McGregor, ale pořád teda čekám, jestli mi předhodí aspoň toho Maxe Hollowaye, abych mu mohl ukázat, že jsem své šance hoden,“ završil Cejudo, který má políčeno na pás šampiona pérové váhy.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.