top fight logo export web
Volkanovski ma zivotni vyzvu v UFC

Cejudo: Volkanovski jde na Makhacheva moc brzo. Tři měsíce tréninku mu nebudou stačit

Makhachevův grappling je natolik pokročilý, že proti němu nebude mít ani Volkanovski šanci.

Asi není žádnou náhodou, že to v bojových sportech nejdále dotáhnou hlavně zkušení zemaři, jejichž přednosti nejvíce vyniknou v nižších hmotnostních kategoriích. Tedy od muší až po velterovou váhu.

Vůbec nejvýraznějším a podle mnohých i nejzkušenějším zemařem v celém UFC je momentálně Islam Makhachev, na kterého bude zanedlouho čekat duel s Alexanderem Volkanovskim.

Jaké budou Volkanovskiho v tomto zápase šance a jak se vůbec dá Makhachev porazit? Na to se pokusil odpovědět bývalý šampion Henry Cejudo.

„Povím vám to zcela narovinu. Jediná šance, jak může být Islam poražen, je šťastný úder. Nic jiného. Abyste se dorovnali jeho zkušenostem boje na zemi, potřebovali byste k tomu léta, dlouhá léta tréninku,“ pověděl Cejudo na svém YouTube kanálu.

„Islam je vyšší, mohutnější, silnější a má schopnost přijímat údery a stále se drát dopředu. Já si prostě neumím představ scénář, ve kterém by se mu nepodařilo vzít Alexe na zem. Určitě se to tam přenese a určitě to bude už v prvním kole,“ domnívá se.

„A jakmile tento zápas bude na zemi, bude to celé Islamova hra. Protože je větší a silnější, tak Alexe zardousí… Neexistuje šance, jak by Alex tento zápas mohl vyhrát. Na Makhacheva jde příliš brzo. Na jeho grappling by musel trénovat dlouhé roky, rozhodně se na to nestihne připravit za tři měsíce,“ zanalyzoval Cejudo.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!