top fight logo export web
3d85f15d7165ea9ac7362d5579b4e1b65a32b88d

Cejudo vs. Dillashaw no. 2? Plně to podporuji, ale mám jednu podmínku, říká White

Dočkáme se titulového zápasu Henryho Cejuda s T.J. Dillashawem číslo dva? Oba dva zápasníci nejsou proti, ba dokonce i šéf UFC to schvaluje, ovšem i jako všude jinde, i zde máme jeden zádrhel.

Během prvního duelu, který se odehrál v muší váze, přestoupil T.J. Dillashaw ze své původní hmotnostní kategorie o stupínek níže, kde se pokusil svrhnout krále Cejuda z trůnu a stát se tak mistrem dvou váhových divizí.

Dané tažení se mezi fanoušky těšilo velké přízni, avšak Dillashawův krok nakonec úspěch neslavil, protože ho jeho soupeř prakticky ještě na začátku prvního kola (a pro někoho dost kontroverzně) knokautoval.

Zklamaný bantamový šampion považoval tuto svou anabázi do nižší váhovky za ohromný neúspěch a dožadoval se okamžité odvety. Jeho volání bylo sice vyslyšeno, avšak ne zcela tak doslova, jak si on sám představoval.

„Nejsem proti, aby se ti dva utkali znovu, ba naopak to plně podporuji,“ říká Dana White, „ale myslím si, že to bude pro oba dva hochy spravedlivé, pokud se to nyní odehraje v bantamové váze,“ doplňoval.

Dillashaw tedy svou odvetu dostane, ale jeho sen o prvenství ve dvou divizích zůstane i nadále neukojen. Cejudo naopak tuto možnost uvítá s otevřenou náručí, neboť se teď misky vah osudu obrátily na jeho stranu. Má ovšem na to, aby uspěl v těžší hmotnostní kategorii?

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!