top fight logo export web
chimaev a covington do sebe v UFC jdou

Cejudo vysvětluje, proč by si Chimaev s Covingtonem neměl začínat

Když Dana White odhalil své největší plány na příští rok, jeden z nich se týkal i souboje mezi Colbym Covingtonem a Khamzatem Chimaevem.

Šéf UFC doslova řekl, že toto je naprosto největší zápas, jaký lze momentálně v divizi velterové váhy uspořádat. A svým způsobem měl pravdu. Žádní jiní borci v této hmotnostní kategorii prakticky nebudí větší zájem.

Doposud pouze nevíme, jak daleko jsou jednání. Víme jen to, že si tento souboj přeje Dana White a obzvláště moc si jej přeje i Khamzat Chimaev… Nedělá tím ovšem chybu? Podle Henryho Cejuda by tak moc horlivý být neměl.

chimaev cejudo covington

„Tohle je vskutku velký zápas, o tom není žádných pochyb, ale udivují mě názory lidí, co říkají, že je Khamzat favoritem. Podle mě je to spíše naopak. Colby je favoritem, a ne zrovna malým,“ poodkryl svůj názor bývalý šampion muší či bantamové váhy, jehož predikce často nejsou vůbec špatné.

„Co dělá Colbyho výjimečným, je jeho odhodlanost. Prostě každý zápas jde až na úplnou hranu svých sil, na které si nikdy nesáhne 99 % fighterů. Colby jede vždy nadoraz. Tenhle práh, který se nachází na hranici života a smrti, je jeho největší darem,“ domnívá se Cejudo.

„Lidé o Khamzatovi říkají, že má skvělé kardio. Kolik zápasů jste ale u něj viděli přejít přes první kolo? Jeden? Proti Burnsovi. A to byl také jeho jediný dobrý soupeř. A v tom duelu měl zatraceně namále. Colby je ještě o úroveň výše jak Burns, má totiž neomezené zásoby kardia a na pětikolové bitvy je zvyklý. Je zvyklý pracovat ve vysokém tempu a rvát se až do posledního dechu. Proto věřím spíše jemu,“ zanalyzoval Cejudo na svém YouTube kanálu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!