top fight logo export web
Islam Makhachev boj titul

Celá lehká váha by se měla stydět, všichni odmítli fight s Makhachevem, vyčetl Bobby Green

Bobby Green nahradil zraněného Dariushe a vyzve perspektivního Makhacheva. Tuto šanci by ale nedostal, kdyby mu ostatní elitní lehké váhy nedaly přednost.

Říká se, že je každý gansgter, než nadejde čas, kdy je potřeba dělat skutečné gangsterské věci.

V lehké váze se nachází spousta zvučných jmen, která ovšem nehodlají riskovat své postavení v žebříčku. Jediný, kdo se nebál vsadit všechno na jednu kartu, byl Bobby Green, který pobídku na duel s nebezpečným Islamem Makhachevem přijal na short notice. A to navíc naposledy bojoval 12. února proti Nasratu Haqparastovi.

„Celá lehká váha by se měla stydět!“ vyčítal svým divizním kolegům Green to, že se nikdo neozval, když byli voláni. Všichni si chtějí vybírat soupeře, všichni potřebují čas na přípravu… Tak víte co? Všichni jste zasraní srabi!“ vzkazoval jim.

„Pokud se naskytne příležitost, jak dokázat, kým opravdu jste, musíte se jí chytit. Ale tihle strašpytlové budou raději sedět a vyčkávat. Všichni se Makhacheva bojí a raději se mu vyhnou. Takhle se nechovají profesionální fighteři a už vůbec ne fighteři z UFC,“ sdělil skrze MMA Fighting.

Vše tedy dopadlo tak, že Green nyní nastoupí coby jako náhradník do duelu s Khabibovým svěřencem Makhachevem. Oba dva se utkají již nadcházející víkend na turnaji UFC Fight Night 202.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.