top fight logo export web
c6fa7ac79fe57d5212d4363f52442eda973c1f2d

Černá bestie znovu ožila, hlásí Lewis, který je hladový po titulu. Nasytí ho výhra nad Ciganem?

Derrick Lewis si po čtyřech fightech v uplynulém roce 2018 zažádal o alespoň půlroční pauzu, ale touha po úspěchu ho nakonec vyhnala z domácího křesla mnohem dříve.

První šance bojovat o titul pro něj přišla jako dar z nebes a on s ní navíc sám ani nepočítal. Jakmile si však přičichl k pásu šampiona, s nímž mu 3. listopadu 2018 utekl současný mistr těžké váhy Daniel Cormier, rozhodl se, že jej jednou vybojuje. A The Black Beast prokazuje opravdu velký hlad.

Derrick Lewis si po čtyřech fightech v uplynulém roce 2018 zažádal o alespoň půlroční pauzu

„Cítím se skvěle. I když se právě vracím z porážky, stále ve mně dýchá ten bojový duch a stále jsem hladový po úspěchu. Pokud se mi podaří vyhrát, mohu dostat druhou šanci, potom se určitě zlobit nebudu. Zdali ji ale nedostanu, nevadí, počkám si,“ prozradil s šalamounským úsměvem na tváři Lewis.

Za soupeře mu byl pro UFC Fight Night 146, která se bude konat 9. prosince v Kansasu, zvolen Junior „Cigano“ dos Santos (20-5-0). Udatný Brazilec, jenž se nese na vlně dvou výher. Ta první přišla proti Blagoyi Ivanovovi a ta druhá proti Taiovi Tuivasovi.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!