top fight logo export web
muradov cz vlajka zapas

Česko mě nerespektuje, už ho nikdy nebudu reprezentovat, řekl Muradov

Makhmud Muradov jen těžce nese odloučení od své dcerky. Poté, jak se k němu Česká republika zachovala, už jí respekt vykazovat nebude.

O Machovi se říká, že to je uzbecký zápasník s českým srdcem. Domácí fanoušci ho přijali mezi sebe, podporovali ho a přáli mu štěstí na jeho bojové pouti, která vedla až do slavné UFC.

Po rozchodu s Monikou Bagárovou ovšem jako by Mach ztratil svůj druhý domov. Česko mu neprodloužilo vízum, Evropa ho také nechce, a on musí zůstat v Uzbekistánu.

„Nemohu se vídat jak s dcerkou, tak jsem se nemohl ani zúčastnit UFC turnaje ve Francii,“ bědoval Muradov, ve kterém se postupně začaly hromadit emoce.

„Budu zápasit v Abú Dhabí, ve Francii mi zápas zrušili, nemám totiž vízum do Evropy, protože mi ho Česko zrušilo. Ani nevím proč. Že jsem prý nebezpečný pro republiku a veřejnost,“ řekl Muradov webu iSport.cz.

makhmud muradov ufc zena

Tento krok znamená i konec reprezentace České republiky na světových turnajích.

„Česká vlajka by znamenala reprezentaci státu, který mě nerespektuje. Mám rád lidi v Česku, miluju je. Mám v Česku dceru, kamarády, všechno. Ale to, jak se zachovala Česká republika… Bohužel už nikdy nebudu mít v zápase českou vlajku. Říkám to, jak to je,“ dodal závěrem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.