top fight logo export web
zombie holloway

Chan Sung Jung: Sebevědomí je zpátky a teď chci Maxe Hollowaye! Důvod? Nemá žádnou sílu!

Korejská Zombie se po bodové výhře nad Danem Igem z turnaje UFC on ESPN 25 rovnou zaměřila na svého dalšího soupeře.

Protože je Chang Sung Jung bojovníkem, který rád vyhlíží ty největší výzvy, řekl si na tiskové konferenci rovnou o Maxe Hollowaye. Toho sice nyní trápí doposud nespecifikované zranění, kvůli kterému byl zrušen jeho duel s Yairem Rodriguezem, ale až se vrátí (a bude to zjevně někdy na podzim), možná by i on rád tuhle výzvu uvítal.

„Díky této výhře nad Danem Igem se mi opět vrátilo sebevědomí a s ním přišla i nová chuť. Dozajista bych nerad zůstal stát na místě, když vím, že je tu volný takový Max Holloway. Chci se s ním utkat jednak proto, že dokážeme lidem doručit skvělou show, a jednak také proto, že ho dokážu porazit. Max nemá žádnou sílu, kdežto já ano, mohu ho vypnout,“ řekl korejský bojovník, který v UFC ukořistil už několik bonusů za působivé výkony.

„Myslím si, že by duel s Hollowayem mohl určit, kdo bude novým titulovým vyzyvatelem. Kdyby to šlo, mohu jít o titul bojovat klidně hned, ale pokud to nepůjde, tak chci Maxe!“ poručil si dobře naladěný Chan Sung Jung, jenž vyslal Danu Whiteovi jasný signál, kterým se mu snaží zamotat hlavu.

Nesmíme ale zapomínat na to, že ve hře je ještě Mexičan Yair Rodriguez, který stále čeká na vhodného tanečního parťáka. A nemohli bychom se divit ani tomu, kdyby byl jeho původně avizovaný zápas s Hollowayem přesunut na nový termín, takže by bez soupeře zůstal nakonec sám Chan Sung Jung.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.