top fight logo export web
chandler vyhra zapas souper

Chandler: Dost váhám, jestli je Poirier ještě top bojovník

Michael Chandler se připravuje na válku, ale obává se, že je jeho protivník již za zenitem.

Chandler a Poirier se spolu domluvili na vzájemné bitvě, od které se očekává, že 12. listopadu otřese základy newyorské Madison Square Garden.

Na papíře skvělé utkání narušují jen pochybnosti o psychickém postavení bojovníků. Zatímco „Iron“ o svém rozpoložení nepochybuje, u Poiriera jisté spekulace jsou.

„Když se dívám na Dustina, přijde mi, jako bych viděl skleslého fightera, kterého v tomto byznysu už nic nečeká. Já se například každý den budím s myšlenkou, že je mi souzeno, abych se stal UFC šampionem. To Dustin mi přijde, jako by to měl jen chvilku před důchodem,“ vysledoval Chandler.

Bývalý šampion lehké váhy Bellatoru tak soudí dle výsledků Poirierových předchozích zápasů. „Ten člověk prohrál dvě bitvy o titul v řadě, ale zároveň si vydělal děsně moc peněz v duelech s McGregorem. Podle mě je skleslý a žádné pásy ho již nezajímají. A o peníze se také starat nemusíme,“ zaspekuloval si.

conor mcgregor syn

A proto věří, že mu 12. listopadu vystaví stopku. „Na papíře je tohle moc velký zápas a já se jako tradičně už pokusím lidem doručit skvělou show, ale váhám, jestli na ni bude připravený i můj protivník. Dustin mi nepřijde tak motivovaný, a když ho vypnu, o což se budu snažit, tak mu zřejmě i ukončením působení v lehké váze. Ne-li rovnou v celé kariéře,“ předurčil Chandler.