Top-Fight.cz - bojové sporty
Michael Chandler boj

Chandler: Na mou prohru s Gaethjem se zapomene, všichni si budou pamatovat pouze tu řež

Na úkor show pro diváky obětoval veškerou taktickou přípravu. Přesto toho nelituje, jelikož věří, že o výhru v tomto duelu ani tak nešlo.

Michael Chandler a Justin Gaethje předvedli neskutečnou bitvu, o které se můžeme bavit stále a pořád dokola a stejně jí nebudeme mít dost. Něco takového se tu jen tak nevidí a diváci v nabité Madison Square Garden byli doslova zvedáni ze sedaček.

Co je ovšem zajímavé, to je Chandlerovo uvažování. Na úkor této řežby obětoval veškerou taktickou přípravu. Dokonce i opomněl svou jinak skvělou zem, jen aby fanouškům zaručil pořádnou štípanou. A to je prý to hlavní, oč tu běželo.

„Lidé si nebudou pamatovat výhry nebo prohry, budou si pouze pamatovat to, jak se při daném zápase cítili. A já se domnívám, že ta atmosféra, kterou jsme já s Justinem vykouzlili, byla ta úplně největší v celé historii našeho sportu,“ přednesl Chandler novináři Arielovi Helwanimu.

„Já a Justin jsme udělali přesně to, co jsme slíbili, že uděláme. Postavili jsme se tváří v tvář a doručili pořádnou show. Oba jsme pánové svého slova. Všechny předzápasové prognózy jsme splnili do posledního puntíku,“ věří bývalý šampion lehké váhy Bellatoru, jenž se nyní na úkor této prohry lehce propadne v žebříčku a bude se opět muset prodírat vzhůru. Jak ale už řekl, ničeho nelituje.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Chandler: Na mou prohru s Gaethjem se zapomene, všichni si budou pamatovat pouze tu řež