Top-Fight.cz - bojové sporty
Miesha Tate zaslala důrazné varování šampionce Nunes

Chandler se musí rozhodnout, jestli chce být šampionem UFC, anebo jestli chce bavit diváky, míní Miesha Tate

Michael Chandler v posledním zápase předvedl pekelnou show, kterou si užili zejména diváci. Kdyby ale trochu taktizoval, údajně mohl vyhrát.

Potíž byla hlavně v tom, že dle názoru mnohých profesionálních zápasník obětoval Chandler výhru na úkor show pro fanoušky. V jeho repertoáru se totiž nachází mnohem více, než předvedl v bitvě s Justinem Gaethjem.

„Mike je jedním z nejvíce talentovaných borců, jací se v MMA pohybují, přesto všechny své znalosti neuplatňuje. Teď proti Justinovi (Gaethjemu) bojoval vskutku zběsile, jako by ztratil rozum. Zápasil čistě pro diváky, nikoliv pro sebe a pro svůj postup v žebříčku,“ poznamenávala bývalá šampionka Miesha Tate.

Michael Chandler vyjadreni

„Ještě když Chandler prohrál s Oliveirou, říkala jsem si, že to časem napraví a ten titul lehké váhy jednou získá. Teď jsem ale viděla úplně jiného člověka, který usiloval čistě o show. Takovýto člověk si musí uvědomit, zdali chce bojovat o titul, anebo bavit diváky,“ nabádá jej k důležitému rozhodnutí.

Chandler se na celou věc dívá s nadhledem. Je nadšený z toho, že mohl fanouškům zprostředkovat nezapomenutelný zážitek, na který je připravený navázat bojem s Conorem McGregorem, s nímž by podstoupil další pekelnou řež.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Chandler se musí rozhodnout, jestli chce být šampionem UFC, anebo jestli chce bavit diváky, míní Miesha Tate