top fight logo export web
Islam Makhachev titul

Chandler: Teprve teď se ukáže, jestli Makhachev patří na špičku

Islam Makhachev má na kontě deset výher v UFC v řadě, ale ani to údajně neznamená, že se může řadit mezi elitu lehké váhy.

Islamovým doposud největším úspěchem je výhra nad Danem Hookerem. V době, co jej ruský bijec porazil, patřila Danovi sedmá příčka v oficiálním žebříčku lehké váhy. Dnes se kvůli výpadku formy propadl až na čtrnáctou.

Mimo toto jméno se Islam nepral s žádným velikánem, ale má natolik působivou výherní sérii a za zády vlivného manažera Aliho Abdelazize, že si vysloužil boj o titul. Ten podstoupí 22. října na turnaji UFC 280 v Abú Dhabí.

Papírově je Makhachev považován za nejsilnějšího bojovníka lehké váhy, čemuž se mnozí nestačí divit. Ano, má podobný styl jako Khabib, ale prověřen v žádné těžší bitvě ještě nebyl. I proto ho většina „elitních“ zápasníků odepisuje. Včetně Michaela Chandlera.

„Nic proti Islamovi, tu vítěznou sérii má opravdu působivou, ale já pořád nevím, co je ten týpek zač. Má tolik zápasů, ale já ho přitom stále neznám, protože ještě nečelil nikomu velkému, nikomu zajímavému,“ spustil Chandler.

Islam Makhachev zapas oliveira
Islam Makhachev

„Jeho největší úspěch je výhra nad člověkem, kterému v žebříčku nyní náleží čtrnáctá příčka. Nechci, abyste mě kritizovali za můj názor, ale já prostě stále nevím, kdo je Islam Makhachev zač. Teprve až teď v Abú Dhabí to zjistíme. To bude jeho první zkouška mezi elitou,“ poukazoval.

„Neříkám, že Islam není dobrý, pouze mi přijde šílené to slýchat od fanoušků, medií, sázkařů apod. Je to velmi předčasné. Islamovy kvality se nám teprve ukáží. Až podstoupí dva nebo tři zápasy mezi elitou, pak jej budeme moct soudit,“ vyjádřil se Chandler pro MMA Fighting.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!