top fight logo export web
Charles Oliveira odhalil jedinou podmínku, kvůli níž změní váhovou kategorii

Charles Oliveira odhalil jedinou podmínku, kvůli níž změní váhovou kategorii

Brazilský „Do Bronx“ je ochotný opustit řady lehké váhy a získat druhý mistrovský pás.

Oliveira si sotva přičichl k šampionskému zlatu a nerad by zůstával jen u jednoho klenotu. „Cítím se na vrcholu svých sil a rád bych toho využil,“ hlásí odhodlaný Brazilec, který kdysi působil v pérové váze, než se rozhodl o přesun výše.

Nyní si však hraje s myšlenkou ohledně návratu. „Pokud bych měl tu příležitost okamžitě bojovat o titul, šel bych do toho. Obklopuje mě tým plný specialistů, proto věřím, že bych s případným shazováním neměl problémy,“ řekl.

Podmínku pro jistotu upřesnil ještě jednou. „Přesunu se ale pouze tehdy, pokud mi bude dovoleno ihned bojovat o titul. A samozřejmě budu potřebovat také nějaký čas, protože své tělo na tento přesun nepřipravím ze dne na den,“ podotkl.

Současným šampionem divize pérové váhy je Alexander Volkanovski. Toho však bude v září čekat obhajoba pásu proti Brianu Ortegovi. Pokud bude Charlesi Oliveirovi tedy dána tato šance, nedočká se jí hnedka.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.