top fight logo export web
Charles_Oliveira_ufc1

Charles Oliveira řekl, proč si o sobě myslí, že je nejlepším bojovníkem na světě

Se statusem šampiona mu začalo pořádně růst sebevědomí, až se nyní díky tomu dokonce považuje za nejlepšího bojovníka současnosti.

Charles Oliveira vstoupí 7. května znovu do klece, když bude podruhé obhajovat svůj pás lehké váhy, tentokrát však proti nepříjemnému Justinovi Gaethjemu.

Brazilský šampion věří, že nejenom znova uspěje a připíše si na konto jedenáctou výhru v řadě, ale navíc tak potvrdí roli současné MMA jedničky, kterou jinak podle oficiálních tabulek je Kamaru Usman.

„Od té doby, co jsem se dostal do titulových bojů, se má mentalita kompletně změnila. Lidé mohli vidět, co jsem ve svých posledních fightech dokázal,“ poukazoval Oliveira.

„Viděli jste, jak jsem se nebál přijímat rány a neustále tlačil na Poiriera? Ukázal jsem, že se ničeho nezaleknu a že je má mysl zocelena. Každému, kdo o mně pochybuje, se teď už můžu jenom smát,“ rozhovořil se.

„Kdysi jsem si sám nevěřil a pohyboval se na rozcestí. Teď jsem ale naprosto přesvědčený, že se ze mě díky tvrdé práci a několika mentálním tréninkům stal nejlepší zápasník světa,“ konstatuje.

„Takhle já prostě přemýšlím. Vstupuji do zápasů už jako ten nejlepší. Mou mysl nikdo nezlomí, ani Gaethje se svým trashtalkem,“ pověděl Oliveira na brazilském kanálu Super Lutas.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.