top fight logo export web
Namajunas_Andrade

Chci, aby můj příští zápas byl o titul, přeje si Andrade. Ve hře je trilogie s Namajunas či odveta se Zhang

Jessica Andrade hodlá opět shodit do slámové váhy a dojít si zpátky pro titul, který už jednou vlastnila.

Brazilská bojovnice tehdy po vražedném slamu zničila Rose Namajunas, čímž se poprvé ve své kariéře dostala k mistrovskému titulu. Ten v její moci ovšem příliš dlouho nezůstal, neboť ji hned v dalším zápase knokautovala Weili Zhang.

Následně se Andrade dostala k odvetě s Namajunas, s níž tentokrát prohrála na body. To pro ni byl signál, aby své štěstí zkusila ve vyšší hmotnostní kategorii.

„Chtěla jsem zkusit něco nového, proto jsem se vydala do muší váhy. Potřebovala jsem vědět, jak to tam mé tělo bude zvládat. No a není to zrovna nejhorší,“ přiznávala Jessica.

Návrat ji ovšem láká o něco více. Zejména, když ví, že může napravit dva své předešlé neúspěchy.

„Akorát jsem porazila Cynthiu Calvillo a cítím, že bych opět mohla bojovat o pás. Přeju si se utkat s vítězkou duelu Weili Zhang vs. Rose Namajunas. Chci se opět stát šampionkou, oběma bojovnicím mám co vracet,“ sdělila.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.