top fight logo export web
Rafael Fiziev conor mcgregor

Chci tu největší přestřelku, žádá vítěz posledního UFC turnaje. Navrhuje McGregora s Gaethjem

Rafael Fiziev právě rozšířil svou šňůru na šest výher v řadě a doufá, že se co nejdříve probojuje i k titulovým příčkám. Kudy povede cesta? Což takhle přes Gaethjeho s McGregorem?

Výše dvě uvedená jména patří mezi vysněné cíle, které si sám kyrgyzstánský „Ataman“ poručil. Organizace UFC na to může mít ještě jiný názor, ale v této chvíli se Rafael nese v euforii. A tu by si rád udržel v boji proti nejzvučnějším soupeřům v divizi.

Rafael Fiziev má ty nejvyšší cíle

„Znáte mě. Jsem tu, abych si odmlátil svoje, ale chci si to zároveň užít. V tomto směru vím, že by byl nejlákavější fight s Conorem McGregorem… Pokud se tedy vrátí a nepůjde hned o titul,“ vyjádřil se Fiziev, jenž na posledním UFC turnaji přemohl bývalého šampiona dos Anjose.

„Mnohem reálnější by mohla být volba s Justinem Gaethjem. Jak jsem už řekl při pozápasovém rozhovoru, rád bych nějakou vzrušující přestřelku. Nejlépe s takovým soupeřem, co se mě nebude bát. Doufám, Justine, že se mě nebojíš a že bys do toho šel,“ vzkázal směrem do Arizony.

rafael fiziev

Toto jsou tedy Fizievovy plány. Jinak se na to dívá Dana White, který před pár dny navrhl, že by Justina Gaethjeho nechal bojovat s jedním z dvojice Beneil Dariush – Mateusz Gamrot. Situace se může ještě změnit, ale tento druhý scénář bude zjevně pravděpodobnější.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!