top fight logo export web
conor mcgregor prace

Chci zápas s Oliveirou! dožaduje se McGregor. Jo, Conor by ho vypnul v prvním kole, zastává se ho Danis

McGregor stále počítá s tím plánem, že jakmile se vrátí do boje, půjde ihned o titul.

Sotva šampion Charles Oliveira obhájil svůj pás lehké váhy proti Dustinovi Poirierovi, ozval se Conor, který se rýpavě zeptal: „Tak nakdy je naplánovaný můj fight proti Oliveirovi?“

Tímto jen připomněl svá několikrát vyřčená slova, že jakmile se plně uzdraví, bude bojovat proti tomu, kdo zrovna bude držet mistrovský pás.

Zastání Conor našel u svého týmového parťáka Dillona Danise. „Skutečně a od srdce věřím tomu, že by Conor Charlese vypnul hned v prvním kole!“ uveřejnil provokativní bijec.

Plány UFC jsou ovšem jiné. Jelikož i takový Dana White nepočítá s návratem McGregora dříve než v létě, rozhodl se za příštího vyzývatele jmenovat Justina Gaethjeho.

„McGregora budeme řešit až ve chvíli, kdy se kompletně uzdraví. Ještě má před sebou několik měsíců rekonvalescence, takže dalším vyzývatelem bude Justin,“ potvrdil White.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.