top fight logo export web
chimaev

Chimaev: Colby má zatraceně velkou kliku, že si vybral Masvidala namísto mě

Takové násilí, které by Khamzat Chimaev provedl na Colbym Covingtonovi, si údajně neumíme ani představit.

Khamzat je mužem vysokého sebevědomí, který nám ovšem díky svým výkonům zatím nedává důvod mu nevěřit.

Momentálně ho podle všech dělí jen jedna výhra od boje o titul, přičemž se spekulovalo, zdali jeho příštím soupeřem bude Gilbert Burns, anebo Colby Covington. Karta osudu přitom ukázala na první zmíněné jméno, neboť si to druhé hodlalo vyřídit staré účty s Jorgem Masvidalem.

„Colby má zatraceně, ale zatraceně velkou kliku, že se teď utká s Masvidalem a ne se mnou, protože bych s ním zametl mnohem rychleji a mnohem brutálněji jak Usman,“ řekl „Borz“ na svém YouTube kanálu.

„Všichni víte, že jsem král této divize (velterové váhy), proto se chci utkat naprosto s každým. Colby teď možná unikl hrobníkovi z lopaty, ale brzy se stejně utkáme. A až na to dojde, ukončím ho během první minuty. Pak lidé pochopí, jaký je rozdíl mezi mnou a jím,“ plánuje si.

Situace ve velterové váze je nicméně už pevně dána. I když to ve dvou případech zbývá ještě oficiálně potvrdit, na Colbyho bude čekat Masvidal, na Khamzata Burns a na šampiona Usmana Edwards. Počítá se ovšem s tím, že švédského vlka od bitvy o titul dělí jen jedna výhra.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.