top fight logo export web
chimaev burns vaha dnes

Chimaev: Doufám, že mě Burns praští do ksichtu, protože už je to tu pro mě moc velká nuda

Zatím nad všemi svými soupeři naprosto jasně dominoval, až ho to přestává bavit, a proto doufá, že ho konečně už někdo pořádně trefí.

Pomalu to z jeho strany začíná být až provokace. Khamzat Chimaev se po celou dobu propagace svého zápasu s Gilbertem Burnsem pyšní natolik vysokým sebevědomím, až to některým lidem přijde otravné. On má však pro všechny kritiky i nenávistivé lidi jasný vzkaz.

„Pořád si na mě stěžujete, pořád mě kritizujete, ale tak mi dejte někoho, kdo mě konečně sejme. Najděte mi někoho, kdo je lepší, než jsem já. A řeknu vám to narovinu, že šampioni Usman ani Adesanya to nejsou. Oba bych je hravě sejmul,“ má jasno Chimaev.

Nachází se tedy v UFC vůbec někdo, kdo by ho mohl aspoň trochu zpomalit?

„Těžko,“ nepochyboval Chimaev. „Ani Gilbert Burns mi nic neudělá. Je mi to líto, přátelé, ale hodím ho na zem a budu ho demolovat tak dlouho, dokud se mi nevzdá. A to ani nevíte, jak moc rád bych si přál opak. Doufám, že mě praští do ksichtu, protože to tu je pro mě už moc velká nuda, ale pochybuju, že se mi někdo jako Burns kvalitativně dorovná.“

Doposud měl švédský Vlk štěstí, všechna svá slova dokázal obhájit. S každým novým zápasem ovšem svou laťku odvážlivých proslovů jenom stupňuje, a pokud by teď prohrál, jistě si na něm kritici smlsnou.

Nalaďte si i vy v noci ze soboty na neděli stanici Premier Sport 1 a zjistěte, jak Khamzatovo tažení napříč velterovou vahou dopadne. Hlavní karta nám začne ve čtyři hodiny ráno. Výsledky a živý přenos UFC 273 můžete sledovat zde.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.