top fight logo export web
chimaev diaz problem spor

Chimaev drsně o Diazovi: Je to hlupák a vyhulenec. Vymazal bych ho ze světa!

Khamzat sice hrubě nesplnil váhu, ale je to Nate Diaz, kdo je označován za hlupáka a vyhulence.

Švédský Vlk překročil hmotnostní limit o čtyři kilogramy, což je hodnota, která se v profesionálním světě neodpouští. Kolikrát stačí 1-2 kilogramy, aby byl zápas zrušen, ale v tomto případě došlo před turnajem UFC 279 k velké rošádě.

Přeházelo se hned několik soupeřů, přičemž Khamzat nově dostal Kevina Hollanda. I na něm si smlsnul, neboť se jednalo o ryzího postojáře, ale rázem mu narostlo ego až do samotného nebe. Celý svět o jeho sebevědomí může slyšet.

„Tenhle zápas jasně ukázal, kdo je největší hvězda UFC. Lidi se dneska nezajímají o žádného McGregora ani Diaze, chtějí vidět skutečně bojovníky, jako jsem já. Můj repertoár je velmi široký. Nikdy nevíte, co ode mě můžete očekávat,“ chválil se Chimaev.

chimaev problem

„Nate Diaz odmítl 2 miliony dolarů (!), aby mi čelil. Ten hmotnostní rozdíl v době zápasu by přitom byl úplně minimální. Nate ale věděl, že kdyby se proti mně postavil, měl bych s ním ještě snazší práci jak s Hollandem, kompletně bych ho vymazal z povrchu zemského!“ míní.

„Já jsem tím, koho si lidé přejí vidět. Kdo říká, že ne, ten je lhář. Každý chce vidět můj zápas. Všichni touží po zabijákovi, ne po žádném vyhulenci, hlupákovi a drogovém dealerovi, jako je Diaz nebo McGregor,“ nebral si Chimaev servítky.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!