top fight logo export web
Khamzat Chimaev vyhra ufc 267 1

Chimaev je nová hvězda UFC, teď ho chceme v boji s Diazem, prozradil Dana White

Dana White představil veřejnosti své smělé plány ohledně toho, koho by rád příště předhodil Khamzatu Chimaevovi.

Švédský vlk se po svém příchodu do UFC začal označovat za největšího gangstera ve hře a naznačil, že ani takový Nate Diaz se mu nemůže rovnat. Prakticky ho označil jen za pouhou oběť.

Dana White je ovšem člověkem, který by z této bitvy cítil velký finanční zisk, proto se této myšlenky chytl a začal neprodleně jednat.

„Khamzat je nová hvězda UFC, je to skutečný fenomén. Už nějakou dobu říkám, že je naprosto neuvěřitelný. Cokoliv slíbí, to doručí,“ nešetřil chválou.

„Myslím si, že fight s Natem Diazem by přilákal mnoho pozornosti. Stoprocentně o tom budeme s Natem ještě jednat,“ potvrdil White pro server TMZ Sports.

Tímto se nám tedy odhalil scénář, jaký by rádo naplnilo samo vedení organizace. Khamzat, jak sám tvrdí, je připravený bojovat s kýmkoliv, ale money fightem proti mladšímu z bratrů Diazů by určitě nepohrdnul.

„Přišel jsem sem zanechat nějakou stopu. Myslím si, že by všichni protivníci v divizi měli být na pozoru, ten titul totiž bude už brzo můj,“ avizoval Chimaev, jehož zrak se upřel na pás velterové váhy.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.