top fight logo export web
Khamzat Chimaev nehoda

VIDEO: Chimaev je psychopat! Dřív zemře za volantem, než se nechá umlátit v kleci, podělil se Bisping o nevšední zážitek

Michael Bisping se jednou nechal svézt od Khamzata Chimaeva v autě. Na tento zážitek ovšem do konce života nezapomene.

Častokrát musíme s lidmi trávit čas, abychom pochopili, jak se baví, jak žijí a co dělají. Mnoho lidí před vstupem do oktagonu nasazuje svou druhou tvář a ve skutečnosti se chovají úplně jinak. Takový Khamzat Chimaev je ale šílenec jak v kleci, tak podle všeho i mimo ni.

„Jednou jedinkrát jsem měl tu možnost s Chimaevem jet ve stejném autě a povím vám ‚Už nikdy více!‘ Vůbec netuším, jak obtížné je v Čečensku udělat řidičák, a také vůbec netuším, jestli ten řidičák vůbec má, ale ten člověk se chová jako smyslu zbavený, když si sedne za volant,“ popisoval Michael Bisping setkání s novým objevem velterové váhy UFC.

„Povím vám, že ten člověk dřív zemře za volantem, než se nechá porazit v kleci. Upřímně přiznávám, že jsem se při té jízdě s ním sám připosral, on skutečně řídí jak psychopat,“ dával vzpomenout na svou zkušenost, která se odehrála teď v nedávné době v Las Vegas.

Pokud se nám tedy Chimaev dříve někde nezřídí na cestách, platí stále, že se s ním uvidíme v kleci 9. dubna na turnaji UFC 273. Právě zde mu bude soupeřem brazilský bojovník a bývalý titulový vyzývatel Gilbert Burns.

Dana White už teď slibuje, že se vítěz této bitvy přiblíží k titulové šanci, pouze Kamaru Usman s tím stále nesouhlasí. Podle názoru šampiona by měl Chimaev porazít více borců, než je jen Burns. Nepředbíhejme ale v čase.

Závěrem se vyplatí připomenout, že Khamzat už má za sebou minimálně jednu evidovanou dopravní nehodu. Přibližně před rokem naboural svůj luxusní mercedes.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.