top fight logo export web
chimaev covington ufc mma

Chimaev na adresu Covingtona: Pokud nezavolá policii, tak se snad utkáme. Pro mě však snadná výhra

Colby Covington je údajně jedním z nejlehčích soupeřů, jaké může Khamzat Chimaev v celém UFC jenom potkat.

Sám Dana White se před turnajem UFC 273 nechal slyšet, že pokud nyní Khamzat vyhraje, bylo by skvělé, kdyby se následně utkal s Covingtonem. Právě na tento zápas by se chtěl zaměřovat.

Reakce ze strany Chaose jsme se zatím nedočkali, zato švédský Vlk si vzal Whiteova slova k srdci a nyní doufá, že tento souboj skutečně vyjde.

„Usman je stále zraněný, a navíc ho pak bude čekat zápas s Edwardsem. Covington je pro mě tedy jedinou logickou možností,“ je si vědom Chimaev.

„Pokud se mě nezalekne a nezavolá policii, jak má ve zvyku, tak bychom se mohli střetnout. Očekávám ovšem, že ho vypnu velmi brzy, protože to je pro mě jeden z nejlehčích soupeřů, jaké v UFC mohu potkat,“ řekl „Borz“ pro BT Sport.

Colby se na téma svého příštího souboje doposud nevyjádřil, on se vlastně v posledních dnech nevyjadřuje vůbec k ničemu. Patrně čeká, jak dopadne soudní řízení, které se má konat 23. dubna, v němž bude svědčit proti Masvidalovi.

„Nevím, jak se na to Colby tváří. Dana White mi však řekl, že si mě lidé přejí vidět v boji o titul. Vzhledem k situaci je ale pro mě vhodné, abych si na konto připsal ještě jednu výhru. Je mi upřímně jedno, proti komu to bude. Colby dává největší smysl, ale jak říkám, ten člověk vůbec není na mé úrovni,“ rýpl si Khamzat.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.