Top-Fight.cz - bojové sporty
Khamzat Chimaev: Blachowicz a Adesanya? Pro mě až příliš snadná práce!

Chimaev: Nedělám si srandu, chci bojovat se dvěma soupeři během jedné noci

Jak nejlépe a nejrychleji vyčistit divizi velterové váhy UFC? Třeba tím, že se vypořádáte s vícero soupeři najednou.

O tento revoluční zápis do historických tabulek stojí švédský vlk Khamzat Chimaev, jenž už má dost vyčkávání na termín zápasu. Vždyť vlastně ani nemá oficiálně domluveného žádného soupeře a jeho čekání na bitvu o titul se tedy prodlužuje.

Dano White, nedělám si srandu, nech mě bojovat se dvěma soupeři během jedné noci!“ dožadoval se Chimaev na svých sociálních sítích, čímž dával najevo nejen své vysoké sebevědomí, které ho po nástupu do UFC provází, ale také své ambice.

„Nemůžu za to, že se mě tady všichni bojí, ale vězte, že se mi dříve nebo později stejně nikdo nevyhnete. Nejsem tu jenom pro jednoho člověka, jsem tu, abych si došel pro vás všechny!“ vzkázal jasně konkurenci.

Se jménem Chimaeva se nyní nejvíce skloňuje takový Gilbert Burns. Dana White se mu však ještě nedávno snažil dohodit Natea Diaze, který ovšem tuto bitvu zásadně odmítl. Odpověděl, že nehodlá čelit někomu, kolem něhož se jen nafukuje hype bublina a kdo v UFC ještě nic nedokázal.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Chimaev: Nedělám si srandu, chci bojovat se dvěma soupeři během jedné noci