top fight logo export web
Khamzat Chimaev se pry vzdy ubrani na ulici

Chimaev: Nepotřebuji žádnou ochranku. Kdo mě nase*e, toho zmastím na ulici

Khamzat Chimaev se odmítá na ulici pohybovat s ochrankou. Když si na něj někdo dovolí, ubrání se sám.

Pokud se vám poštěstí někde na veřejnosti potkat známou osobnost, povětšinou po jejím boku stojí osobní ochranka. Jen z té bojové komunity to vídáme u Mikea Tysona, Conora McGregora, Floyda Mayweathera a dalších.

Velmi slibně se rýsující hvězdou, která má miliony fanoušků po celém světě, je už nyní i Khamzat Chimaev. Ten je ovšem toho názoru, že se dokáže ohlídat sám. A jestli si na něj někdo něco zkusí, pocítí sílu jeho čečenských pěstí.

khamzat chimaev
Khamzat Chimaev

„Bylo mi jasné, že ta chvíle jednou přijde,“ hovoří Khamzat. „Už teď jsem asi nejznámější aktivní fighter, což s sebou nese určitá rizika. I když mám po celém světě hodně fanoušků, najdou se mezi nimi i odpůrci a ti mi nepíší nic pěkného,“ poodhalil.

„Bylo mi i ze strany UFC doporučeno, abych zvážil najmutí ochranky. Chápete to ale? Já a ochranka? Jsem snad nějaký zku*vený McGregor, který se neumí ubránit a v boji jeden na jednoho přemůže už jen důchodce? Ne, to rozhodně nejsem,“ odpověděl si.

„Nepotřebují žádnou ochranku, dokážu se ohlídat sám. Pokud mě někdo nasere, tak ho zmastím hned na ulici nebo kde to zrovna budeme. Jestli je někdo tak hloupý, aby si dobrovolně dovolil na profesionálního fightera, musí počítat s následky. Já budu v právu, ale on to odnese,“ řekl Chimaev pro ESPN Brettu Okamotovi.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!