top fight logo export web
Khamzat Chimaev říká, že v UFC získá titul

Chimaev: Pokud do konce srpna nebudu mít fight, tak musím jít o titul

Khamzat Chimaev se opět dostal do fáze, kdy si hledá soupeře. Všichni mají totiž naděláno v kalhotách.

Původně to vypadalo, že by mohl čelit Belalu Muhammadovi. Dokonce s touto bitvou verbálně souhlasil, ale potíž je v tom, že Belal nemá čas dříve jak koncem podzimu. A to je pro Chimaeva zbytečně dlouho.

„Chci zápas ještě v srpnu. Dano White, zařiď to!“ napsal švédský Vlk na své sociální sítě.

Jen marně však čekal na nějakou odpověď. Nic se nezměnilo, a tak musel trochu přitvrdit. „Pokud do konce srpna nebudu mít fight, tak to budu brát jako kontumační výhru. A v takovém případu musím jít jedině o titul.“

Magny je s*ačka, je na mě moc malý, opřel se Chimaev do svého příštího potenciálního protivníka

Khamzat Chimaev chce bojovat!

Že se Khamzata všichni „bojí“, to prý dokazuje následující skutečnost. „Jsem připravený bojovat jak ve velterové, tak i střední váze. Jenže ve veltru přede mnou utekl jak (Nate) Diaz, tak i Colby Covington. Oba bych je strašně zničil. A ve střední váze také není nikdo. Bral bych (Alexe) Pereiru,“ zažádal si.

Alex Pereira zazářil na posledním UFC turnaji, kde porazil Seana Stricklanda. Právě touto výhrou si zajistil boj o pás. Byl by hloupý, kdyby tuto šanci odmítl na úkor duelu s Chimaevem. To mimo jiné potvrdil i sám Brazilec.

„Slyšel jsem Khamzatovu výzvu. Pro mě za mě, klidně se s ním utkám. Ale až po Adesanyovi! Soustředím se pouze na cíle, které jsou aktuální. Khamzat je možná má budoucnost, ale určitě ne přítomnost,“ vysvětlil Pereira reportérce Helen Yee.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.