top fight logo export web
Colby Covington 2021

Chimaev? Pokud si UFC přeje jeho pobyt v nemocnici, ať mi ho klidně dají, nabízí se Covington

Colby Covington je odhodlaný se co nejdříve posunout z místa, aby se mohl opět dostat k titulovým příčkám. V merku má rovnou dva soupeře.

Tím prvním je Jorge Masvidal, jeho bývalý přítel a nynější úhlavní sok, a tím druhým je trochu překvapivě Khamzat Chimaev, tedy člověk, kterým ještě nedávno opovrhoval. Čas mu ale ukázal, že tento „Vlk“ budí opravdu velký zájem a jeho skalp by mu zajistil slušný finanční obnos.

„V této chvíli pro mě dává největší smysl duel s Masvidalem, ta rivalita konečně musí být ukončena a musí být ukončena v kleci. Nechť to jsem já, kdo ho definitivně pošle do důchodu,“ říká Covington.

Na druhou stranu nezná přesně plány UFC, a proto má připravenou i náhradní variantu.

„Mám rád kvalitní byznys, a pokud si UFC přeje, abych konečně srazil hřebínek té přehypované mašině Cumshotu Chimaevovi, pak to velmi rád udělám. Byla by čest porazit soupeře, kterého chce každý vidět padnout.“

Chimaeva nebere vážně už jen proto, že má na kontě v rámci MMA Ligy mistrů pouhé čtyři výhry…

„Media se snadno nechávají unést těmito týpky. Stačí jen vyslat kvalitní prd s dobrým aroma a vy se ho hned chytíte. Tohle je ale bojový svět, kompletně jiná liga, Cumshot neporazil žádné elitní jméno, ale pokud si UFC přeje, abych mu zajistil pobyt v nemocnici, ať mi ho tedy předhodí,“ navrhuje.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.