top fight logo export web
Khamzat Chimaev vyhra ufc 267 1

Chimaev: Přátelé, Burns pro mě opravdu není žádná výzva, sejmu ho díky své síle a schopnostem

Khamzat Chimaev počítá s tím, že s Burnsem zamete stejně rychle jako s každým jiným.

Doposud má Borz na kontě deset profesionálních výher a během každé z nich se blýsknul nějakým ukončením. Co je ovšem podstatné dodat, tento člověk se věnuje MMA zatím jenom pouhé čtyři roky, předtím se soustředil hlavně na wrestling, než se rozhodl svou kariéru povýšit na další úroveň.

Po nástupu do UFC nepřestává Chimaev široké publikum udivovat. Je to totiž jeden z mála lidí, kteří mají nejen silná slova, ale navíc je dokáží obhájit. A to opravdu špičkově. Podaří se mu to i v případě následující brazilské zkoušky, kterou představuje Gilbert Burns? On sám o tom nepochybuje…

„Přátelé, abych k vám byl zcela upřímný, v Burnsovi nevidím žádnou skutečnou výzvu. Samozřejmě, tohle je bojová hra a stát se v ní může cokoliv, ale já zůstávám sebevědomý, že i Burnse díky své síle a schopnostem sejmu. On to tak možná necítí, já to tak ale cítím. Udělám to, co dělám vždy,“ zněl výrok sedmadvacetiletého Švéda s čečenskými kořeny.

Shodou okolností se o tomto fightu pořád mluví, všichni ho berou jako potvrzený, dokonce i oba bojovníci, ale organizace se zatím k žádnému oficiálnímu oznámení neodhodlala. Patrně stále vyhledává vhodný termín, který by mohl přilákat co největší pozornost. Spekulace nás odkazují na duben.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.