top fight logo export web
khamzat chimaev

Chimaev se rozhodl: V lednu sejmu Pereiru, v březnu Covingtona a v létě Usmana nebo Edwardse

Khamzat Chimaev je natolik přesvědčený o své dokonalosti, že věří, že v UFC momentálně nemá soupeře.

Proto se nebude bránit, pokud mu UFC pomůže a naloží mu do příštího roku velkou porci zápasů, v nichž figurují papírově nejzvučnější borci z divize velterové či střední váhy.

„Jsem připravený na vše!“ řekl Chimaev. „Dám si Alexe Pereiru hned v lednu v Brazílii a potom v březnu sejmu Colbyho Covingtona. Následně budu chtít v létě lepšího z dvojice Kamaru Usman vs. Leon Edwards, abych konečně začal přidávat pásy do sbírky!“

O své dominanci je naprosto přesvědčený. „Věřím, že tu ve své podstatě nemám soupeře, který by se mohl rovnat mým kvalitám. Brzy získám pásy jak velterové, tak i střední váhy a nikdo tomu nezabrání!“ prohlásil v interview pro MMA Junkie.

Brazílii v lednu prý navíc chybí pořádný zápas. „Ač Figueireda uznávám, přijde mi, že nemá takové fanouškovské zázemí, jako mám já. Proto by mělo do Ria de Janeira UFC povolat mě s Pereirou. Ukončím ho sice v prvním kole, ale aspoň bude sledovanost,“ navrhl švédský „Vlk“, který naposledy bojoval 10. září, když vyhrál nad Kevin Hollandem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!