top fight logo export web
chimaev pereira

Chimaev se vysmívá novému šampionovi Pereirovi a slibuje mu muka

Khamzat Chimaev je nyní vysmátý. Ví, že současní šampioni velterové i střední váhy pro něho nejsou žádnou konkurencí.

Alex Pereira na turnaji UFC 281 ukázal, jaký to je precizní postojář. Jako vůbec první člověk si dokázal v rámci střední váhy poradit s jindy neomylným Israelem Adesanyou, kterého ukončil na technické KO v pátém kole.

Tažení brazilského umělce sledovaly statisíce lidí, mezi nimiž nechyběl ani hladový švédský Vlk Khamzat Chimaev. Ten si po této bitvě rovnou začal brousit vlastní zuby, neboť ví, že by si na takovém postojáři, jako je Pereira, hravě smlsnul.

„Ha, ha, Alex Pereira? Kdo to je?“ vysmíval se Chimaev. „Prosím, UFC, dejte mi ho. Dejte mi ho a já ukončím v prvním kole. Je to naprosto snadná výhra,“ naparoval se v rychlé reakci pro ESPN MMA.

„Tohle jsou pro mě vskutku snadné prachy. Vůbec nepochybuji, že bych se nestal šampionem velterové i střední váhy,“ pronesl Chimaev, který se inspiroval u McGregora, který o sobě také dával nejčastěji vědět vždy po velkých turnajích. Tím kradl slávu šampionům jen pro sebe.

Zmíněnou reakci tedy můžeme brát spíše jako takovou menší provokaci. Dana White se nechal slyšet, že je pro něho prioritou vyjednat souboj mezi Khamzatem Chimaevem a Colbym Covingtonem. Teprve kdyby mu tento scénář nevyšel, začne řešit alternativy.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!