top fight logo export web
Jorge Masvidal vysvětluje, co šlo v jeho prvním duelu s Usmanem špatně

Chlape, s tím wrestlingem musíme něco dělat, pomůžu ti, nabízí se Masvidalovi Cejudo

Jorge Masvidal by rád na stará kolena ještě zabojoval o titul velterové váhy, potíž je ale v tom, že se v popředí divize nachází samí wrestleři.

Vesměs ani nemusíme chodit nikam daleko a stačí se podívat na tři poslední Masvidalova utkání. Dvakrát proti Usmanovi, ryzímu wrestlerovi, který dokonce jednou vytasil nečekané KO, a jednou proti Covingtonovi, taktéž muži s wrestlingovým zázemím.

Jorge se oproti tomu považuje za gangstera a rád upřednostňuje skutečné boje, co se odehrávají v postoji. V MMA mu ovšem tento styl všichni soupeři nezaručí, a proto je potřeba s tím něco dělat, dokud má ještě vysoké ambice a dokud je stále čas.

„Sakra, chlape, ty to máš v sobě, dokážeš dělat spoustu věcí, které ostatní nedokáží, ale na tom wrestlingu je třeba zamakat,“ ozval se Henry Cejudo ve svém pravidelném podcastu, kde se poohlížel za turnajem, jenž se uskutečnil během minulého víkendu.

„Domnívám se, že bych mu mohl pomoct, aby se stal více technickým fighterem. Vždy jsem toho týpka měl rád a štve mě, že jsme se doposud spolu prakticky ani nesetkali. Jorge, věř, že moje dveře pro tebe budou vždy otevřené,“ slíbil bývalý šampion muší či bantamové váhy.

Cejudo se nyní vydal na dráhu trenéra, který piloval wrestling jak s Weili Zhang, tak i Deivesonem Figueiredem či například nyní nedávno s Jiřím Procházkou. A nutno dodat, že v podstatě všichni si jeho služby nemohli vynachválit. Uvidíme, zdali jich i Masvidal využije.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!